Najdete nás na adrese:
Jateční 526
407 21 Česká Kamenice

Možnost parkování

Mapa

Mapa

Provozovna

Provozovna

Za železničním viaduktem

 

Je to velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek.

Masáž se provádí silikonovými baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně, uvolnění a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odpalování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Rozsah a způsob masáže:

Anticelulitidová  baňková masáž se provádí převážně na hýždích a stehnech velmi jemně přisátou baňkou, která nám aktivuje rozproudění postižených míst celulitidou. Vede ke zlepšení metabolických vlivů s příznivým vlivem na kůži a podkožní tkáně.

Kontraindikace (aneb kdy to není vhodné):
- při nádorovém onemocnění
- při zánětu křečových žil
- při vysokém krevním tlaku
- při onemocnění ledvin nebo jater
- při hyperfunkci štítné žlázy jen se souhlasem lékaře
- při křečových žilách nebo rozsáhlých viditelných sítích žilek - metliček

Zápatí
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one